Stycznik zbudowany jest z następujących elementów:

Cewka przekaźnika prądu przemiennego

Cewka przekaŸnika pršdu przemiennego, symbole niskie napięcie NN

Zestyk rozwierny

Zestyk rozwierny, symbole niskie napięcie NN

Zestyk zwierny

Zestyk zwierny, symbole niskie napięcie NN

Styki mocy

Stycznik, symbole niskie napięcie NN

Biblioteki symboli:

Dystrybucja mocy

NN niskie napięcie

SN średnie napięcie

AKP Automatyka Kontrolno-Pomiarowa

Automatyka kolejowa

JIC - Norma amerykańska

Teletechnika

Elektronika

Hydraulika

Zestawienie wszytkich symboli

Ciekawe linki:

Program do projektowania instalacji elektrycznych

Projekty elektryczne

Tani program do projektowania instalacji elektrycznych,

Od początku powstania w 1986, grupa IGE+XAO pracuje nad rozwojem oprogramowania CAD (projektowanie wspomagane komputerowo), lecz w kontekscie potrzeb elektryków i automatyków. CAD elektryczny przeznaczony jest dla branży elektrycznej i automatyki. Dzięki programom grupy IGE+XAO tworzenie projektów elektryki i automatyki oraz obsługa instalacji elektrycznych jest szybsza i łatwiejsza.

Oprogramowanie grupy IGE+XAO jest wykorzystywane na komputerach indywidualnych lub sieciowych. Spełnia liczne funkcje, takie jak tworzenie schematów elektrycznych, projektowanie instalacji, projektowanie szaf elektrycznych oraz tworzenie zestawień materiałowych.

Dla kogo

Firma dostarcza programy dla sektorów przemysłowych (rzemieślniczy, małe i średnie firmy oraz duże zakłady produkcyjne). Szeroka oferta programów do projektowania może być wykorzystywana w automatyce, produkcji maszyn i wyposażenia, w dystrybucji energii. Przemysł samochodowy, transport, przemysł energetyczny, agrotechniczny i żywnościowy, chemia, metalurgia, budownictwo… wszędzie tam uzywane są nasze programy.

W celu pełnego zaspokojenia potrzeb rynkowych w swoich przewodnich dziedzinach: elektryce i automatyce, grupa IGE+XAO zainwestowała w rozwój wielu programów. Programy te, w zależności od złożoności potrzeb, posiadają przede wszystkim funkcjonalność użytecznego tworzenia projektów.

Oferta oprogramowania pokrywa wszystkie potrzeby profesjonalistów w zakresie elektryczności stosowanej w przemyśle i budownictwie i pozwala na realizację znormalizowanych dokumentów technicznych wykorzystywanych w tworzeniu i obsłudze instalacji elektrycznych, zapewniając jednocześnie optymalną wydajność.

Czytaj więcej:

Cad elektryczny